Magister farmacji Niemcy-Wysokie zarobki

7259
Kraj:
Wynagrodzenie brutto:
13 300 PLN - 19 000 PLN

Poszukujemy magistrów do pracy w pobliżu miejscowości przygranicznej Görlitz /Niemcy-Zgorzelec /Polska na stanowisko: Magister farmacji / Absolwent farmacji bez doświadczenia !

Zadania
- Przyjmowanie receptur i sprzedaż leków
- Przygotowywanie leków recepturowych
- Laboratorium

Wymagania
- Magister farmacji / Absolwent farmacji bez doświadczenia
- Bardzo dobra organizacja i motywacja do pracy
- Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (minimum B1)

Oferujemy
- Pomoc w relokacji
- Pokrycie kosztów zakwaterowania ( 1-3 m-ca)
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace obowiązująca na terenie Niemiec
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfa "Deutsche Apothekenwesen"
- Atrakcyjny pakiet socjalny
- Kurs jezyka  niemieckiego
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Prace w miłym zespole

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz aplikacyjny widoczny obok ogłoszenia.

Skontaktuj się z pracodawcą

1 Początek 2 Ukończono

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV. Wiadomości z załącznikami są przesyłane bezpośrednio na adres pracodawcy.

CAPTCHA obrazkowa